Blog

Tisíci zamestnanec ESETu

Tisíci zamestnanec ESETu

Breaking! Pred nedávnom prijala spoločnosť ESET svojho tisíceho zamestnanca. Ako sa už patrí nezostalo to bez povšimnutia a tak sme okrem iných materiálov k tomuto míľniku navrhli aj špeciálny darček pre tohoto šťastlivca. Dostane ho práve dnes. Gratulujeme! PS: Skúste spočítať koľko bodiek bolo potrebných vygravírovať.
Apple OS X a MacBook Pro 15 Retina

Apple OS X a MacBook Pro 15 Retina

Som veľký fanúšik Apple počítačov, ale dlhé roky som pracoval a aj pracujem so systémom Windows. Niekoľkokrát ročne prechádzam z Windows na OS X a opačne. Tento článok je o mojich pracovných skúsenostiach s OS X, o tom čo mám na OS X rád, a čo mi naopak nevyhovuje. A samozrejme, je to aj o novom MacBooku Pro 15 Retina.
Alef – koncept vizuálnej identity

Alef – koncept vizuálnej identity

Koncept vizuálnej identity vychádza zo základnej vízie spoločnosti ALEF – objaviteľský duch a neprebádané podmorské svety Julesa Verna. Východisková inšpirácia sa ponúkala sama – oceľorytiny z kníh Julesa Verna a retro-futurizmus filmov Karla Zemana.
Špeciálna edícia znaku olympijských hier

Špeciálna edícia znaku olympijských hier

Olympiáda v ruskom Сочи je už v plnom prúde. Nechceli sme ostať bokom, a tak sme pre vás pripravili špeciálnu edíciu znaku týchto Olympijských hier. Aby ani vaše milované počítače neostali bokom, pripravili sme pre ne niekoľko pozadí.
Zobraziť staršie